نخستین رویداد آنلاین ارایه محصولات تحقیقاتی شرکت های برق منطقه ای و شرکت های توزیع نیروی ایران

دانلود فیلم رویداد آنلاین ارائه طرح ها در تاریخ 20 و 21 آبان ماه:

برای دانلود فیلم ها بر روی فایل مورد نظر کلیک فرمایید

پژوهشگاه نیرو با همکاری شرکت‌های برق منطقه‌ای/شرکت‌های توزیع نیروی برق (با بازوی اجرایی شرکت گسترش صنعت) رویداد تجاری‌سازی ایده و جذب سازنده را برگزار می‌نماید:

35 طرح از طرف شرکت‌های برق منطقه‌ای هرمزگان و یزد، شرکت‌های توزیع نیروی برق استان‌های البرز، زنجان، جنوب کرمان، شمال کرمان، گیلان، مرکزی و مشهد و همچنین تعدادی از طرح‌های پژوهشگاه نیرو به منظور تجاری‌سازی به پژوهشگاه نیرو معرفی شدند. پژوهشگاه نیرو و شرکت گسترش صنعت به عنوان كارگزار تجاری‌سازی، در گام اول با استفاده از شبکه متخصصین دانشگاهی و صنعتی از دید ارزش تجاری شدن، طرح‌ها را ارزیابی نمودند و اطلاعات طرح‌ها تکمیل گردید و مشوق‌هایی برای سازندگانی که اقدام به تجاری‌سازی طرح‌ها نمودند طراحی گردید. (تمامی طرح‌ها دارای نمونه محصول می‌باشد.)
زمان رویداد: 20آبان 1399
مکان رویداد: رویداد بصورت آنلاین خواهد بود
محور و موضوع اصلی رویداد: معرفی 35 طرح برای جذب سازندگان/سرمایه‌گذاران برای تجاری‌سازی و صنعتی‌سازی آن‌ها
مخاطبین رویداد: سرمایه‌گذاران، شتاب‌دهندگان، سازندگان، صاحبان صنعت، شرکت‌های مرتبط و عموم مردم علاقه مند به این حوزه
علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در رویداد از طریق لینک "فرم شرکت در رویداد" و برای انجام مذاکرات به منظور تجاری‌سازی طرح‌ها از طریق لینک "فرم درخواست مذاکره" در پایین صفحه اقدام نمایند.همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 4-88220700 داخلی 167 تماس حاصل نمایید.
جهت مشاهده طرح‌های حاضر در این فراخوان می‌توانید از طریق نقشه زیر بر روی استان مربوطه کلیک نمایید و همچنین برای دانلود بروشور کلیه محصولات و مشاهده تسهیلات در نظر گرفته شده، می‌توانید از طریق لینک "بروشور محصولات حاضر در فراخوان" اقدام نمایید.

جهت مشاهده طرح های مربوط به هر شرکت روی هر یک از لینک های زیر کلیک بفرمائید:

hh
yy
Untitled-3_03
Untitled-3_04
Untitled-3_07
Untitled-3_08
Untitled-3_05
Untitled-3_06
Untitled-3_09
پژوهشگاه نیرو
خواهشمند است جهت درخواست "مذاکره در خصوص سرمایه گذاری / واگذاری امتیاز تولید صنعتی محصول" و یا درخواست "شرکت در رویداد" روی لینک های ذیل کلیک فرمائید.
Top بازگشت به منوی اصلی